Cennik druku

Strona główna > Cennik

druk wizytówek Lublin

Druk wizytówek

Ważnym elementem każdej firmy i osób ją reprezentujących są wizytówki. Pozwalają na promowanie znaku graficznego firmy, czyli logotypu i upowszechnia dane kontaktowe, dzięki czemu znacznie łatwiej jest znaleźć daną firmę czy jej reprezentanta. Ważne jednakże, żeby wizytówki spójne były zarówno z logotypem, jak i całą symboliką i kolorystyką firmy. Dzięki temu będą się z nią jednoznacznie kojarzyły, a symbolika firmy mocniej zaistnieje w świadomości klientów.

Nasza firma przygotuje dla państwa takie właśnie wizytówki. Każdy projekt zbudowany zostaje w oparciu o istniejące już znaki graficzne firmy albo tworzony jest wraz z tworzeniem wspomnianych znaków. Nasze wizytówki zapewniają profesjonalną reprezentację firmy i jej reprezentantów. Pozwalają na uczynienie znaku firmy popularnym, powszechnym, a przez to bliskim dla potencjalnych klientów. Zgodnie z zasadą spójności, nasze wizytówki korespondują z wizerunkiem firmy. Jeżeli zaś chodzi o techniczne czy technologiczne aspekty, wizytówki przygotowane przez naszą firmę są doskonałej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, które klient może samodzielnie wybrać lub zdać się na naszą decyzję. Do dyspozycji jest bowiem szeroka gama papierów fakturowych. Każdy wzór wizytówki przygotowywany jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Druk ulotek

Niezwykle istotnym elementem promowania każdej firmy jest odpowiednia informacja potencjalnych klientów na temat zakresu jej działania, świadczonych usługach czy proponowanym towarze. Oczywiście, im szersza jest taka informacja tym większa szansa na pozyskanie znacznej liczby klientów. Doskonałą formą przekazania takiej informacji są ulotki.

Firma Icomprint jako czołowy lider różnorodnych projektów graficznych zajmuje się realizacją tego typu projektów, jakim są ulotki dla firm. Przygotowywane przez nas ulotki są najwyższej jakości, starannie przygotowywane już na etapie projektu, a potem kolejno, zarówno podczas komputerowego opracowywania, składu jak i druku. Jako elastyczna i otwarta na wymagania swoich klientów firma, przygotowujemy ulotki w różnorodnych formatach i różnych kształtach. W porozumieniu ze zleceniodawcami przygotowujemy je w taki sposób by były one dostosowane do formy kolportażu. Niskie koszty realizacji zlecenia powodują, że staje się to najtańszy i jednocześnie najskuteczniejszy sposób promowania i reklamowania firmy. Jednocześnie promująca i oswajająca potencjalnych klientów ze znakiem towarowym danej firmy.

druk ulotek Lublin

Logotypy

Identyfikacja marki jest niezwykle istotnym elementem budowania wizerunku firmy w przestrzeni społecznej. Symbol, który pomaga w jej budowaniu powinien być jednoznacznie kojarzony, odróżnialny i wyrazisty, co pozwoli uniknąć ewentualnych pomyłek czy nieporozumień. Dzięki temu firma będzie mogła też łatwiej wybić się wizualnie na rynku. Icomprint zajmuje się tworzeniem takich właśnie logotypów.

Nasze propozycje, pomysły i projekty opierają się na dużym doświadczeniu projektantów i działalności firmy dla której wykonujemy zlecenie. Każdy z wykonanych przez nas logotypów jest oryginalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, inspirowany jedynie naszymi klientami. Dzięki wykonywanym przez nas logotypom, twoja firma z pewnością stanie się bardziej wyróżniana na rynku i łatwiej będzie ją zidentyfikować. Wszystkie logotypy są nowatorskie, oparte na najnowszych technologiach i technikach graficznych, przy wykorzystaniu najnowszych programów graficznych. Każdy logotyp oparty jest na szczegółowym poznaniu branży i marki, dzięki czemu treściowo i tematycznie jest doskonale dopasowany i idealnie oddaje charakter firmy.

Identyfikacja wizualna

Istotnym elementem budowania wizerunku marki firmy na rynku jest identyfikacja wizualna. Ogół znaków, kolorów, czcionek, które są wykorzystywane przez firmę na dokumentach, papierze listowym, wizytówkach i wszelkich szyldach, ulotkach i transparentach promujących firmę musi być spójny, zgrany i zsynchronizowany, podobnie jak zasady ich wykorzystywania. Icomprint opracuje dla ciebie i twojej firmy identyfikację wizualną zarówno graficznie, jak i w zakresie zasad stosowania.

Icomprint zajmuje się kompleksowym opracowywaniem wizerunku firmy, dzięki czemu zbudowany jest on konsekwentnie i spójnie, w oparciu o te same elementy wspólne. W ramach tworzenia identyfikacji, firma opracuje dla państwa logotyp, przygotuje stronę www, profil społecznościowy. Wszystko w tej samej stylistyce, dzięki czemu skojarzenie tych elementów ze sobą nie będzie trudne. W ramach identyfikacji przygotujemy dla państwa wizytówki, papier firmowy, kalendarze, plakaty, ulotki, czyli szeroko zakrojone materiały promocyjne i reklamowe. Decydując się na współpracę z naszą firmą możecie również państwo uzyskać usługi, w zakresie prowadzenia założonego profilu społecznościowego, pozycjonowanie strony i budowanie marki firmy ma rynku.